PŘIHLÁSIT
Duben 2018
 PoÚtStČtSoNe 
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


 12.12.2018 / 15:00 - 18:00 
Vánoční radovánky ve volnočasu

  Pořadatel: MěDDM Sluníčko Aš a Město Hranice    Místo konání: Volnočasové centrum, Hranice
Plakát

 12.12.2018 / 18:00 Česko zpívá koledy

  Pořadatel:     Místo konání: Poštovní náměstí v Aši

 13.12.2018 / 17:00 Adventní koncert - Lipánci a Sašáci

  Pořadatel: DPSA    Místo konání: Aula, ZŠ Okružní, Aš

 14.12.2018 / 15:00 
Vánoce pro seniory v Hranicích

  Pořadatel: SPCCH a Město Hranice    Místo konání: Hranická Beseda, Hranice
Plakát

 14.12.2018 / 22:00 Večer koktejlů - DJ Fanny

  Pořadatel: Havana Club    Místo konání: Hlavní 38, Aš

 15.12.2018 / 19:00 
Koncert - Věra Martinová

  Pořadatel: KC LaRitma Aš    Místo konání: KC LaRitma Aš
Plakát

 15.12.2018 / 22:00 Horečka sobotní noci - DJ Fanny & DJ Orgoník

  Pořadatel: Havana Club    Místo konání: Hlavní 38, Aš

 21.12.2018 / 20:00 Fewer Owls

  Pořadatel: Klub Cihellna    Místo konání: Cihellna (v Lidovém domě Aš)

 21.12.2018 / 22:00 Captain Morgan Párty - DJ - Fanny

  Pořadatel: Havana Club    Místo konání: Hlavní 38, Aš

 22.12.2018 / 17:00 
Tradiční české Vánoce

  Pořadatel: Město Hranice    Místo konání: Beseda v Hranicích
Plakát

 22.12.2018 / 21:00 
Koncert - Viktor Sheen

  Pořadatel: Havana Club    Místo konání: Hlavní 38, Aš
Plakát

 25.12.2018 / 10:00 - 19:00 
Vánoční turnaj v kuželkách

  Pořadatel: Kuželky Aš    Místo konání: Kuželna ulice G. Geipela
Plakát

 25.12.2018 / 21:00 Humbuk

  Pořadatel: Klub Cihellna    Místo konání: Cihellna (v Lidovém domě Aš)

 25.12.2018 / 22:00 Vánoční Párty - DJ Fanny & DJ Kostelník

  Pořadatel: Havana Club    Místo konání: Hlavní 38, Aš

 26.12.2018 / 10:00 - 19:00 
Vánoční turnaj v kuželkách

  Pořadatel: Kuželky Aš    Místo konání: Kuželna ulice G. Geipela
Plakát

<<  1 až 15 z 29  >>

Chystáte veřejnou akci?
Pošlete info.

Tabulka TELH
P Tým Tým Z S B
1. TRI Třinec 27 82:53 55
2. LIB Liberec 26 90:68 49
3. HKM Hr. Králové 28 78:68 49
4. OLO Olomouc 26 64:64 46
5. KOM Kometa 26 71:70 42
6. SPA Sparta 26 75:70 41
7. VIT Vítkovice 27 61:67 41
8. PLZ Plzeň 24 65:52 39
9. ZLN Zlín 26 70:69 38
10. LIT Litvínov 26 63:62 38
11. KVA K. Vary 26 75:74 36
12. MBL Ml. Boleslav 27 59:69 34
13. PCE Pardubice 26 54:96 21
14. CHM Chomutov 25 56:81 20
PŘEDCHOZÍ ZÁPAS - NE 09. 12.
PLZ
HC Škoda Plzeň
6:3
KVA
HC Energie Karlovy Vary
PŘÍŠTÍ ZÁPAS - ST 19. 12. 18:00
OLO
HC Olomouc
- : -
KVA
HC Energie Karlovy Vary