PŘIHLÁSIT
Listopad 2018
 PoÚtStČtSoNe 
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


 18.01.2019 / 08:00 - 17:00 
Okresní výstava drobného zvířectva

  Pořadatel: ZO ČSCH Aš    Místo konání: Dům chovatelů - Hlávkova ulice, Aš
Plakát

 18.01.2019 / 17:00 
Novoroční koncert

  Pořadatel: ZUŠ R. Schumanna Aš    Místo konání: Koncertní sál ZUŠ R.Schumanna, Aš
Plakát

 19.01.2019 / 08:00 - 17:00 
Okresní výstava drobného zvířectva

  Pořadatel: ZO ČSCH Aš    Místo konání: Dům chovatelů - Hlávkova ulice, Aš
Plakát

 19.01.2019 / 21:00 Flummox, Děti deště a Velo

  Pořadatel: Klub Cihellna    Místo konání: Cihellna (v Lidovém domě Aš)

 19.01.2019 / 22:00 
WEST FEST On The Road

  Pořadatel: Lipan Club    Místo konání: Pivovarská 4, Aš
Plakát

 25.01.2019 / 20:00 
Karel Kahovec & Viktor Sodoma & George Beathovens

  Pořadatel: KC LaRitma Aš    Místo konání: KC LaRitma Aš
Plakát

 26.01.2019 / 09:00 
V. VICTOR GPA U13

  Pořadatel: Badminton VK Aš    Místo konání: Sportovní hala Aš, ul. Gustava Geipela 11
Plakát

 26.01.2019 / 21:00 V3ska

  Pořadatel: Klub Cihellna    Místo konání: Cihellna (v Lidovém domě Aš)

 26.01.2019 / 22:00 DJ Thunder

  Pořadatel: Lipan Club    Místo konání: Pivovarská 4, Aš

 27.01.2019 / 09:00 
V. VICTOR GPA U13

  Pořadatel: Badminton VK Aš    Místo konání: Sportovní hala Aš, ul. Gustava Geipela 11
Plakát

 09.02.2019 / 19:00 Masopustní veselice s ochutnávkou piva Rudohor

  Pořadatel: KC LaRitma Aš    Místo konání: KC LaRitma Aš

 09.02.2019 / 20:00 
Znouzectnost

  Pořadatel: Klub Cihellna    Místo konání: Cihellna (v Lidovém domě Aš)
Plakát

 10.02.2019 / 15:00 - 17:00 Dětský karneval

  Pořadatel: MěDDM Sluníčko Aš     Místo konání: Velký sál AKS

 15.02.2019 / 21:00 Hentai Corporation

  Pořadatel: Klub Cihellna    Místo konání: Cihellna (v Lidovém domě Aš)

 16.02.2019 / 19:00 
Maturitní ples - Oktáva 2018/2019

  Pořadatel: Gymnázium Aš    Místo konání: Velký sál AKS Aš
Plakát

<<  1 až 15 z 36  >>

Chystáte veřejnou akci?
Pošlete info.

Tabulka TELH
# Tým Z Skóre B
1. TRI 34 102:69 68
2. LIB 34 117:87 66
3. HKM 35 101:82 66
4. VIT 37 97:87 65
5. KOM 36 105:100 59
6. PLZ 33 103:70 57
7. MBL 36 83:83 54
8. OLO 35 80:96 51
9. SPA 34 91:90 50
10. LIT 35 84:88 50
11. ZLN 35 96:102 47
12. KVA 34 91:100 40
13. CHM 34 81:109 34
14. PCE 36 68:136 25
PŘEDCHOZÍ ZÁPAS - ÚT 15. 01.
TRI
HC Oceláři Třinec
4:3 P P
KVA
HC Energie Karlovy Vary
PŘÍŠTÍ ZÁPAS - PÁ 18. 01. 17:30
KVA
HC Energie Karlovy Vary
- : -
SPA
HC Sparta Praha