PŘIHLÁSIT
Květen 2018
 PoÚtStČtSoNe 
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


 19.10.2018 / 20:00 Karaoke Night

  Pořadatel: Klub Cihellna    Místo konání: Cihellna (v Lidovém domě Aš)

 20.10.2018 / 16:00 KONCERT TŘÍ ZEMÍ 2018

  Pořadatel:     Místo konání: Kostel Sv. Mikuláše Aš

 20.10.2018 / 20:00 Dance Party s DJ

  Pořadatel: KC LaRitma Aš    Místo konání: KC LaRitma Aš

 20.10.2018 / 21:00 
II. Offside

  Pořadatel:     Místo konání: KC Laritma Aš
Plakát

 20.10.2018 / 21:00 Metal Párty

  Pořadatel: Klub Cihellna    Místo konání: Cihellna (v Lidovém domě Aš)

 20.10.2018 / 22:00 
2. Narozeniny Havana Clubu

  Pořadatel: Havana Club    Místo konání: Hlavní 38, Aš
Plakát

 21.10.2018 / 20:00 Maestrick

  Pořadatel: Klub Cihellna    Místo konání: Cihellna (v Lidovém domě Aš)

 27.10.2018 / 08:00 - 18:00 
IV. Velká cena města Aše

  Pořadatel: Badminton VK Aš    Místo konání: Sportovní hala Aš, ul. Gustava Geipela 11
Plakát

 27.10.2018 / 18:00 
Slavíme s LaRitmou 100 let vzniku ČR

  Pořadatel: KC LaRitma Aš    Místo konání: KC LaRitma Aš
Plakát

 27.10.2018 / 20:00 Totální nasazení a Humbuk

  Pořadatel: Klub Cihellna    Místo konání: Cihellna (v Lidovém domě Aš)

 28.10.2018 / 08:00 - 18:00 
IV. Velká cena města Aše

  Pořadatel: Badminton VK Aš    Místo konání: Sportovní hala Aš, ul. Gustava Geipela 11
Plakát

 02.11.2018 /  
Divadelní dušičky

  Pořadatel: SPOLEK KAREL AŠLER a ZUŠ R.SCHUMANNA AŠ     Místo konání: KC LaRitma Aš
Plakát

 03.11.2018 /  
Divadelní dušičky

  Pořadatel: SPOLEK KAREL AŠLER a ZUŠ R.SCHUMANNA AŠ     Místo konání: KC LaRitma Aš
Plakát

 03.11.2018 / 21:00 58 Shots

  Pořadatel: Klub Cihellna    Místo konání: Cihellna (v Lidovém domě Aš)

 09.11.2018 / 20:00 Dvojkoncert - Tanja a Martin Černý band

  Pořadatel: KC LaRitma Aš    Místo konání: KC LaRitma Aš

<<  1 až 15 z 23  >>

Chystáte veřejnou akci?
Pošlete info.

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS - PÁ 12. 10.
KVA
HC Energie Karlovy Vary
5:2
VIT
HC VÍTKOVICE RIDERA
Tabulka TELH
P Tým Tým Z S B
1. HKM Hr. Králové 11 26:19 23
2. LIB Liberec 11 37:25 21
3. SPA Sparta 11 34:25 20
4. LIT Litvínov 10 28:23 20
5. KOM Kometa 10 27:22 20
6. PLZ Plzeň 10 34:20 18
7. OLO Olomouc 10 22:21 17
8. VIT Vítkovice 10 22:23 17
9. TRI Třinec 10 24:23 13
10. PCE Pardubice 11 25:36 13
11. ZLN Zlín 10 28:31 12
12. MBL Ml. Boleslav 10 20:32 9
13. KVA K. Vary 10 24:33 7
14. CHM Chomutov 10 20:38 6
PŘÍŠTÍ ZÁPAS - PÁ 19. 10. 17:30
KVA
HC Energie Karlovy Vary
- : -
CHM
Piráti Chomutov